T-Roc


Bir saniye, herkesi etkilemesi için yeterli bir süre.
 

Iyi bir izlenim birakmak için herkesin sadece bir sansi vardir. T-Roc’un bu sansi çok iyi degerlendirecegine emin olabilirsiniz. Beklentiniz kalici bir etki birakmaksa ilk saniyeden hafizalara kazinan T-Roc, beklentilerinizi fazlasiyla karsiliyor.


Izlemesi en keyifli güç gösterisi.

Eger güçlü bir karakteriniz varsa kalabaligin arasindan siyrilmak çok kolay. Tipki T-Roc gibi. Ön sis farlari ve dikkat çekici LED gündüz sürüs farlariyla donatilmis ön tasarimi, görenleri aninda etkisi altina aliyor. Bastan asagi etkileyici olmanin baska bir yolu daha var. T-Roc Highline donanim seviyesinde istege bagli olarak sunulan farkli tavan rengi seçenekleri ile göz alici bir kontrast yakalayabilirsiniz. En ince ayrintisina kadar düsünülmüs bu SUV ile daha önce görmediginiz yerlerde izinizi birakmaya hazir olun.


 Hazir misiniz? Gözlerini ondan ayiramayanlar olacak. 

Gittiginiz her yerde, sizi takip eden gözlerle karsilasacaksiniz. Dinamik tasarima sahip LED stop lambalari sayesinde T-Roc, sizi ve sokaktaki gözleri nasil etkileyecegini çok iyi biliyor. T-Roc Highline donaniminda karsimiza koyu kirmizi renkte çikan bu lambalar, ona kendinden emin bir durus kazandiriyor. Enerji tasarruflu LED’lerle donatilan bu arka stop lambalari, hem gu¨ndu¨z hem de gece saatlerinde daha fazla görünürlük sagliyor. T-Roc Highline’in sahip oldugu ön tasarim tüm bakislari üzerine çekecek. Sadece LED farlar degil, yuvarlak görünümlü LED gündüz sürüs farlari da dikkatleri üzerine çekmek konusunda iddiali. Sis farlarinin hemen üzerine konumlandirilan dikkat çekici LED gündüz sürüs farlari, T-Roc’a estetik ve dinamik bir tasarim katiyor.


Bazen bir dokunus tüm havanizi degistirir.

Benzersiz görünmekle yetinmek, pek T-Roc’a göre degil. O, size benzersiz duygular yasatmak da istiyor. T-Roc’un istege bagli olarak sunulan panoramik açilir cam tavanini tek bir dokunusla açabilir ve özgürlügün tadini çikarabilirsiniz.


Özgüven, vücut buldu.

Dinamik tasarimli tavan görünümü ile daha ilk bakista gözler T-Roc’a çevriliyor. Boydan boya uzanan krom çitalar, hem uzun tavan çizgisini vurguluyor hem de SUV’un karakterini ortaya koyuyor.


Gözleri üzerine çekeceginden emin.

Çerçeve içine alinmis çarpici arka tasarimi ile T-Roc Highline, hayranlarina âdeta bir görsel sölen sunuyor. Dengeli bir kontrast olusturan krom kaplamali tasarim ayrintilari, hem dinamik hem de zarif bir sehirli imaji çiziyor. Kendinden emin tasarimi ise hem özgüvenli bir durus sergiliyor hem de koyu kirmizi arka stop lambalari ile hos bir yatay görünüm sunuyor. Kendi karakterinizi tamamen size özel bir T-Roc’ta yansitmaya hazir misiniz? Istege bagli olarak sunulan farkli tavan rengi seçenekleri sayesinde sik bir kontrast yakalayabilirsiniz.


Rahatinizi düsünen biriyle yolculuk daha güzel.

Oldukça cömert ve konforlu bir kullanim saglayan T-Roc, hayal gücünüzü yansitmaniz için size gerekli tüm özgürlügü sunuyor. T-Roc Highline’in standart olarak sunulan ekipmanlari yolculariniza da ayni hissi yasatmak için tasarlandi. T-Roc’a hem sportif hem de sik bir görünüm kazandiran standart olarak sunulan “Gem” kumas dösemesi ile kaplanmis koltuklar ve verimli saklama gözleri, size her detayda yüksek konforu hissettiriyor. Dijital gösterge paneli ”Active Info Display” T-Roc’a benzersiz bir siklik katiyor.


Baskalarini degil, sizi yansitir.


Baskalarinin ne düsündügü degil, sizin ne düsündügünüz önemli. Standart olarak sunulan yenilikçi dijital gösterge paneli ”Active Info Display” ve mobil baglanti arayüzü “App-Connect” gibi birbirinden farkli baglanabilirlik ve multimedya özelliklerine sahip T-Roc’ta artik bilgilerin görünümünü istediginiz gibi degistirebilirsiniz. Yolculuklariniz sirasinda T-Roc size ihtiyaç duyabileceginiz tüm özgürlügü ve konforu sunuyor.


Özgüveni, verdigi güvenden geliyor.

T-Roc’un sahip oldugu tek sey özgüven degil, o ayni zamanda güven veren yardimcilara da sahip. Hareket halinde veya trafikte bekliyor olmaniz farketmez: Istege bagli olarak sunulan birçok sürücü asistan destek sistemi sayesinde T-Roc ile her zaman her seye hazirlikli olacaksiniz.


R-Line dis tasarim

Daha sportif ve daha gu¨.lu¨ bir görünüm mu¨ ariyorsunuz? T-Roc için R-Line dis tasarim paketini kesfetme sirasi sizde. Gövde rengine boyanmis tampon, dinamik tasarimli hava girisleri ve izgara üzerindeki “R-Line” logosu sizi büyüleyici bir sekilde karsiliyor: T-Roc, R-Line paketi tasarimi ile size hem gu¨.lu¨ hem de kendinden emin sportif bir ön görünüm sunuyor. Bunun yani sira istege bagli olarak sunulan 19" alüminyum alasimli “Suzuka” jantlarla T-Roc, daha dikkat çekici bir görünüme sahip olabilir.