Caravelle

Kusursuz yolculuk yeniden başlıyor.

Onunla her yolculuk, yeni bir düş. Yolculuğun her anına keyif katan Caravelle, şimdi yeni yüzüyle karşınızda. Çarpıcı tasarımı, zenginleştirilen konforu ve benzersiz donanımlarıyla Caravelle sizi kusursuz bir yolculuğa davet ediyor.Onunla her yolculuk, yeni bir düş.

Yolculuğun her anına keyif katan Caravelle, şimdi yeni yüzüyle karşınızda. Çarpıcı tasarımı, zenginleştirilen konforu ve benzersiz donanımlarıyla Caravelle sizi kusursuz bir yolculuğa davet ediyor. Caravelle, tasarımındaki ince detaylarıyla yolculuklara zarafet katıyor, size şık bir dünyanın kapılarını açıyor. Volkswagen’in yeni tasarım dilini yansıtan farları, genişleyen ön çizgileri, alçalan yan aynaları, çok daha belirgin hatları, arka kısımda keskinleşen kıvrımları ve modern çizgilerin hâkim olduğu arka stop lambalarıyla tüm gözler Caravelle’de olacak.
Gerçek güzelliği detaylarda arıyorsanız Caravelle'e bakın. 

LED farlar
 LED farlar, güçlü ışığıyla yolunuzu daha iyi aydınlatarak görüş kabiliyetinizi artırıyor. Yolunuzda güvenle ilerlemenizi sağlayan LED gündüz sürüş farları, çarpıcı tasarımıyla tüm dikkatleri sizin üzerinize çekiyor.
Neresinden bakarsanız bakın, çok şık. 

LED arka stop lambaları
 LED arka stop lambalarıyla tüm yollarda fark edileceksiniz.
Göz alıcı tasarım, akıllı detaylar...

Standart ön konsol
 Caravelle, akıllı çözümleriyle de sizi kendisine hayran bırakıyor. Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla tasarlanan ön konsolu yalnızca göze hitap etmiyor, aynı zamanda kullanışlı detaylarıyla size kolaylık sağlıyor. Yeni konsol ile en çok kullandığınız eşyalarınıza (evraklarınız, akıllı telefonlarınız ve diğer önemli aksesuarlarınıza) şimdi çok daha kolay ulaşabiliyorsunuz.
 *Trendline ve Comfortline standart şasi donanım seviyesinde mevcuttur.
Yeni radyo sistemiyle eğlence dolu yolculuklar sizi bekliyor.

Caravelle’de her detay size unutulmaz yolculuklar yaşatmak için düşünüldü. Hem park mesafesini takip edebileceğiniz hem de radyoyu kontrol edebileceğiniz renkli 5" dokunmatik ekran yolculuklarınıza ayrı bir keyif katacak. Sistem, MP3 ve WMA uyumlu CD çaları, harici SD kart/AUX-IN/USB desteğiyle size dilediğiniz kaynaktan müzik dinleme imkânı sunar. Ayrıca Bluetooth özelliği sayesinde cep telefonunuzdaki veya tabletinizdeki müziklere erişebilir ve telefon görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.