Caddy

Caddy. Bildiklerinizin çok ötesinde.

Caddy, tasarımındaki şık detayları ve standartları yükselten donanımıyla konforu, teknolojiyi ve güvenliği aynı anda yaşatıyor.Gözlerinizi ondan alamayacaksınız.

Caddy, Volkswagen’in yeni tasarım dilini tüm ayrıcalıklarıyla size hissettiriyor. Keskinleşen çizgiler ve çok daha belirgin hatlar Caddy’ye dinamik bir görünüm kazandırıyor. Alçaltılmış yan aynaları, genişleyen ön ve alt ızgarası, arka rüzgârlığı, tavan rayları ve belirginleşen arka stop lambalarıyla Caddy yine çıtayı yükseltiyor.
Tüm ailenin çıktığı en heyecanlı yolculuklar, DSG teknolojisiyle kesintisiz sürüş keyfi veriyor. Caddy, DSG otomatik şanzımanıyla çevreci ve konforlu. 6 ileri DSG şanzıman, klasik otomatik şanzımana oranla daha az yakıt tüketirken rahat ve seri kullanımıyla çok daha yüksek bir sürüş performansı yaşatıyor.
İç güzelliğine de hayran kalacaksınız.

Caddy’nin göz alıcı iç tasarımı sizi büyüleyecek. Yenilenen direksiyonu konforunuzu artırıyor; birinci sınıf işçilikle baştan aşağı değişen ön konsol yolculuklarınıza şıklık katıyor. 

Konforu, yolculuklarınıza yeni anlamlar katıyor.

Üfleçlere şık bir görünüm kazandıran dekoratif yatay şerit ve modern bir yaklaşımla yenilenen klimatronik klima, konforla estetiği bir arada sunuyor.
Yeni radyo sistemi:

Caddy’nin renkli 5" dokunmatik ekranı sayesinde hem araç bilgilerini takip edebilir hem de radyoyu kontrol edebilirsiniz. Sistem; MP3 ve WMA uyumlu CD çaları, harici SD kart/AUX-IN/USB desteğiyle size istediğiniz kaynaktan müzik dinleme keyfi sunuyor. Ayrıca Bluetooth özelliği sayesinde cep telefonunuzdaki veya tabletinizdeki müziklere erişebilir ve telefon görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Caddy Trendline

Caddy Trendline, sizi ailece keyifli ve konforlu yolculuklara davet ediyor.
Caddy Comfortline

Konforu keyif veriyor, benzersiz özellikleri büyülüyor. Caddy Comfortline, üstün özellikleriyle size unutmayacağınız yolculuklar sunuyor.
Caddy Exclusive

Üstün özellikleriyle işinize, şık detaylarıyla ailenize çok yakışacak.
Caddy Alltrack

Caddy Alltrack, şık detaylarıyla tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlıyor.
Dışının güzelliği içine yansıdı. 

Caddy Alltrack’in göz alıcı detayları iç tasarımında da kendini gösteriyor. Krom detaylar ve özenle tasarlanmış bir araç tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi bekliyor. 

Koltuğuna oturduğunuz an, farkı hissedeceksiniz.

Alltrack logolu özel koltuklar istediğiniz yüksekliğe ayarlanabiliyor ve yolculuklarınıza konfor katıyor.