Tiguan Allspace


Yeni Tiguan Allspace: Hayalleriniz kadar geniş.

İster uzun bir tatile çıkın ister kalabalık bir yolculuğa; Yeni Tiguan Allspace’te herkese ve her şeye yer var. Opsiyonel olarak sunulan üçüncü oturma sırasını* o anki ihtiyacınız neyse ona göre kullanabilirsiniz. Uzayan aks mesafesi sayesinde geniş bir iç hacim ve aynı zamanda bagaj hacmi sunan Yeni Tiguan Allspace; krom çıtalara sahip şık radyatör ızgarası, LED gündüz sürüş farları, gümüş tavan rayları ve trapez formundaki egzoz dekorları ile dinamik görünümünü pekiştiriyor.
 *Maks. 1,60 m boyuna sahip yolcular için.
Özgürce plan yapın.

Yeni Tiguan Allspace’le kendinizi özgür ve konforlu hissetmeye hazır olun. Geniş iç mekânı ve opsiyonel olarak tercih edilebilen üçüncü oturma sırasıyla onda her şeye yer var. Keskin hatlara sahip dizaynı ve kullanılan malzemelerin üstün kalitesiyle Yeni Tiguan Allspace sadece gözünüze hitap etmekle kalmıyor, aynı zamanda size yüksek bir konfor sağlıyor.
R-Line

Daha geniş ve daha sportif. Yeni Tiguan Allspace’in ne kadar dinamik olacağına siz karar verin. Agresif ve çarpıcı tasarıma sahip R-Line dış donanım paketinde yer alan aerodinamik tamponlar ve opsiyonel olarak sunulan 20" hafif metal alaşımlı “Suzuka” R-serisi jantlar, Yeni Tiguan Allspace’e sportif bir ruh kazandırıyor. 

01 R-Line donanım paketinde yer alan siyah renkli iç tavan, paslanmaz çelik pedallar, “R” logosuna sahip çok fonksiyonlu spor deri direksiyon ve “R” logosuna sahip “Vienna” deri döşemeli koltuklar; iç mekâna kusursuz bir görünüm sağlayarak Yeni Tiguan Allspace’e farklı bir hava katıyor.