A4

Tasarım ile teknolojide bir adım önde olan ve sportifliği ile geleceği gösteren Audi A4 Sedan ve Audi A4 Avant modellerini kendiniz yaşayın.Önden arkaya entegre egzoz çıkışları olan kademeli difüzöre varana kadar dinamizm veren belirgin ve çarpıcı görünümün dinamik sinyal lambalı opsiyonel LED arka farlar ile tamamlandığı ilerici tasarım.
Aydınlatmadaki ilericiliğe örnek olacak opsiyonel Matrix LED farlar kristal parlaklığı ile uyumlu bir yol aydınlatması sağlayacaktır. Opsiyonel olarak örneğin öngörücü verimlilik asistanı yolculuğunuz esnasında ileriyi görmenizde yardımcı olacak ve böylece %10’a varan bir yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Stop&Go fonksiyonlu uyarlanabilir hız sabitleme sistemi ve trafik tıkanıklığı asistanı ağır akan trafiklerde sizi rahatlatacak ve direksiyon kullanımını 65 km/h’ye kadar kısmen üstlenecektir.
Audi sanal cockpit’e baktığınızda fonksiyon ve tasarım olarak en yüksek düzeyde olan ve daha az tuşlu olmasına karşılık daha fazla fonksiyon içeren yüksek çözünürlüklü 12,3 inç ekranlı tam dijital göstergeler ile araç kullanımının geleceğinin açık bir şekilde gözler önü ne serildiğini anlayacaksınız. Buna ilaveten istek üzerine Head-up ekran ile sürücü ile ilgili bilgiler bir bakışta gözler önünde. Audi A4 modelinizde büyük bir bilgi ve multimedya platformu yaşayacaksınız.
Audi A4 Avant modelindeki iç mekan konsepti tüm yolcular için ferah bir ortam sunulmasından etkileyici bagaj hacmi dahil en ince ayrıntısına varana kadar düşünülmüştür. Opsiyonel olarak anahtar aramadan bagaja çabuk ve kolay yük koymak için bagaj altına doğru bir ayak hareketinin yeterli olduğu sensör kumandalı açılan bagaj kilidi ile birliktedir.
İlham verici bir teknoloji. Standartları belirleyen tasarım. Akıllara durgunluk veriyor. Audi A4 dört tekerlekten çekiş sistemi quattro, kendini ifade etmenin hareket eden hali. Hemen hemen tüm yol şartlarında. Dört tekerlekten çekiş sistemi quattro. Ayrıca, yüksek konfor ve güvenlik için, opsiyonel olarak sunulan yenilikçi bilgi/eğlence ve asistan sistemleri.
Keskinleştirilmiş bir tasarım, geliştirilmiş performans. Spor bir otomobilden beklenen sürüş deneyimi ve dinamizm. Bütün bunlara standart olarak sunulan dört tekerlekten çekiş sistemi quattro da dahildir. Beklentileri sonuna kadar karşılayan ilham verici bir performans. S ile ödüllendirilmiş: Audi S4.
Klasik bir S. Bir kez daha göz kamaştırıcı. Alüminyum çift panjurlu, mat alacakaranlık grisi S’ye özgü radyatör ızgarası çarpıcı. Alüminyum kanatları ile yere daha yakın duran titanyum siyahı renginde çarpıcı hava giriş menfezleri. S yazısı olan siyah renkli fren kaliperleri ve spor otomobil karakterini yansıtan daha birçok ayrıntı.
Standart olarak sportif görünüm. Alüminyum görünümlü yan dikiz aynaları ile vurgulanmış sportif görünüm. Opsiyonel olarak sunulan 5 kollu V tasarımlı (S tasarım) alüminyum alaşımlı döküm jantlar, kontrast gri, kısmen cilalanmış ve kırmızı renkli fren kaliperleri. Arkada siyah renkli petek şeklinde ızgara ve mat alacakaranlık grisi S’ye özgü rüzgarlık. S serisine özel çift çıkışlı krom egzoz çıkışları, aydınlatmalı kapı marşpiyerleri ve gövdeyle bütün spoyler, sportif görünümü etkileyici bir şekilde tamamlıyor.
Aracınıza binin, koltuğunuza oturun ve emniyet kemerinizi takın. Üzerinde kabartmalı S logosu bulunan opsiyonel S spor koltuklar. Dinamik sürüş sırasında bile kusursuz yanal destek. Sürücüyü ilgilendiren tüm bilgiler sürekli göz önünde. Opsiyonel olarak sunulan, S serisine özel olarak tasarlanmış 12.3 inç geniş ekranı ile yüksek çözünürlüklü Audi sanal kokpit. Örneğin spor sürüş modunda, tam ortada yer alan hız göstergesi. Spor otomobil kavramının büyüleyici atmosferinde varılan can alıcı son nokta.
Sıra dışı sportif tasarımdan ilham alın. Bir spor otomobilden beklenen bütün performansın tadını çıkarın ve teknolojik yeniliklerin heyecanını yaşayın. Ya da kısacası, Audi S4’ün keyfini sürün.
125 kW’lik 2.0 litre sportif TFSI motora sahip Audi A4 Avant g-tron, günlük kullanım rahatlığı ile düşük emisyonlu sürüş keyfini bir arada sunuyor. Otogazlı kullanımda bir depoyla 500 km, benzinli kullanımda ise bir depoyla 450 km yol yapabilme özelliği. A4 Avant g-tron, üstüne bir de Audi e-gas ile birlikte kullanıldığında, CO salınımı yapmayan motorlu taşıtlarla ulaşım hedefimize giden yolda kat edilen önemli bir kilometre taşıdır. g-tron – Daha da ileri. Kontağı çevirmeden yola çıkmaya hazır.
01 4 adet hafif ve kompakt CNG (otogaz) deposu – toplamda 19 kg CNG (otogaz) depolama kapasitesi ile araca yaklaşık 500 km yol yaptırır.
 02 g-tron gösterge paneli – yakıt deposu ile CNG (otogaz) deposu doluluk seviyeleri net şekilde gösterilir. Sürücü bilgilendirme sistemi, ilgili görüntüleme modunda tüketim değerlerini ekrana getirir.
01 Araç renginde yan marşpiye çıtaları
 02 Alüminyum aksesuarları ve aydınlatmalı S yazılı eşik çıtaları
03 Mat alacakaranlık gri difüzör ile arka tamponda petek şeklindeki aksesuarı  
04 Mat alüminyum gümüş çubukları olan mat alacakaranlık grisi radyatör koruma panjuru ile yanlarda mat alüminyum gümüş aksesuarlı mat titan siyah yan hava giriş ızgaraları
01 Deri donanımı Audi Exclusive Silk nappa deri ön spor koltuklar Konyak kahve/Siyah, Gelişmiş deri donanımı Audi Exclusive Konyak kahverengi/Siyah. Konyak kahve/Siyah kontrast dikişleri konyak kahve Audi exclusive deri kullanım elemanları, Audi exclusive piyano siyahı dekoratif aksesuarlar, siyah Alcantara deri kapı aksesuarları, biyeleri ve dikişleri konyak kahverengi fitilli siyah Audi exclusive paspaslardan oluşur.
02 Sedefli Sprint mavi Audi exclusive kişiye özel renginde olan Audi A4 Avant, Audi Sport parlatılmış¹ 10 V kollu tasarımlı alüminyum alaşımlı döküm jantları ile Audi exclusive titan siyah görünüm paketini içerir.