A1

Büyük.

Audi A1 ve Audi A1 Sportback kompakt düşünülmüş büyük bir fikrin sonucu olarak doğmuştur.Verimli teknolojiler ve modern iletişim çözümleri ile donatılmış iki yüksek yetenekli şehirli Audi A1 ve Audi A1 Sportback, yaşamdan daha fazla zevk alınmasını sağlar. Çünkü büyüklüğünü birçok konuda ve görünümünde gösterir.

 Büyük görünüm.

A1 design donanım seçeneği, beş kollu V tasarımlı 17 inç alüminyum alaşımlı döküm jantlar veya her görünüme bir stil veren kontrast renkli yan aynalar ve tavan spoyleri veya LED arka farlar ile aracın güçlü görünümünü daha da belirginleştirir.A1 sport donanım seçeneği ile yollarda her zaman dinamizmi yaşarsınız. Bu dinamizmi yaşamaya hayran bırakacak ayrıcalıklı görünümü ile 5 kollu dinamik tasarımlı 16 inç alüminyum alaşımlı döküm jantlar, krom egzoz çıkışları ve sis farları ile; A1 sport donanım seçeneği spor süspansiyonu ve Audi drive select dinamik ve değişken süspansiyon uyarlaması ile tamamlar. 


Büyük gelişim.

Aerodinamik yan aynalar aracın sportif karakterini ön plana çıkarmaktadır. Ön taraf Singleframe sayesinde daha göz alıcı. Opsiyonel olarak dinamik ışık grafikleri ile LED’li sinyal lambaları ile çarpıcı bir görünüm katıyor.MMI Navigasyon plus’daki 3 boyutlu harita gösterimli 6,5 inç renkli ekran her zaman görülmeye değer. Opsiyonel alınan Bose Surround ses sisteminin 14 hoparlörü etkileyici bir ses tonunu garanti eder ve opsiyonel Audi telefon kutusu sürüş esnasında da rahat bir telefon görüşmesi sağlar.Neredeyse hissedilebilir bir çekiş gücü kesilmesi yaşatmayan daha kısa vites değiştirme süreleri sayesinde 7 ileri vitesli ve çift kavramalı S tronic verimlilik ve sportifliği bir araya getirmektedir. Opsiyonel olarak sunulan Audi drive select seçim özelliği ile aracınızın sürüş dinamiklerini saniyeler içerisinde kullanmak istediğiniz sürüş moduna getirebilirsiniz. 141 kW motor gücüne sahip ve saatte 234 km hız yapabilen Audi A1 1.8 TFSI almanızı öneririz.
Her yeri aydınlatan güçlü ışık. 

Xenon plus farlar yoğun bir yol aydınlatmasının yanı sıra yakın ve uzak bölgede iyi düzeyde eşit aydınlatma ve aydınlatma mesafesi sağlar. Otomatik ve dinamik far seviyesi ayarı, karşıdan gelenlerin gözlerinin kamaşmasını azaltır. Homojen LED gündüz farı ışığı, LED farlara far temizleme sistemi dahildir. 

Yaşamınız kadar / Size özel. 

Audi orijinal aksesuarları size kalite sözümüzü her gün yeniden kanıtlayan ürünler ile Audi A1’inize bazı ilave görünümler kazandırmak için çok sayıda olanak sunmaktadır. Büyüleyici tasarımı ve yüksek fonksiyonelliği ile kendini belli eden tam uygun çözümlerimizden yararlanın. Burada geniş kapsamlı çeşitlerimizden birkaç dikkat çekici özelliği bulabilirsiniz, daha fazlası için Audi yetkili satıcınızdan bilgi edinebilirsiniz.