Hakkımızda

Erel Otomotiv, 1997 yılında Doğuş Otomotiv Yetkili Bayisi olarak Volkswagen markası ile sektöre ilk adımını atmıştır. 2005 yılında Audi markasını 2016 yılında ise Yüce Auto bayisi olarak Skoda markasını ailemize dâhil ederek sektörün öncü otomotiv firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.


Otomotiv ihtiyaçlarınıza tek çatı altında çözüm getirme politikamız ile temsil ettiğimiz Volkswagen ve Audi markaları ile müşterilerimize sıfır araç satışı, satış sonrası hizmetler, yedek parça, aksesuar satışı ile birlikte kredi finansman ve sigorta hizmetleri sunmaktayız. Skoda markamız ile de müşterilerimize sıfır araç satışı, kredi finansman ve sigorta hizmetlerimizi sunmaktayız.


Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, 300’ü aşkın deneyimli kadromuz ile Maltepe ve Bostancı olmak üzere iki farklı lokasyonda toplamda 20.000 metrekarelik faaliyet alanında hizmet vermekteyiz.


Maltepe merkez adresimizde Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi Satış, Servis ve Yedek Parça, Bostancı adresimizde; Skoda Satış ve Servis hizmeti gerçekleştirilmektedir.


Türkiye’nin ilk ve tek çok katlı Audi Showroom’u Erel Maltepe’dedir.